O nas

 +48 22 397 15 80
 


O nas

Zakład Produkcyjny, Telford, Anglia
MOCAP jest liderem na rynku produktów z tworzyw sztucznych, produktów maskujących, produktów z gumy, służących do ochrony produktów, komponentów niestandardowych.
Firma MOCAP Inc. rozpoczęła produkcję w 1982 roku w St. Louis w stanie Missouri w USA. Reputacja firmy MOCAP jako dostawcy wysokiej jakości produktów i usług sprawiła, że w 1994 r. firma MOCAP otworzyła 2 nowe fabryki w stanie Missouri w USA oraz oddział Wielkiej Brytanii. Nie zadowalając się tylko byciem najlepszym w technologii Dip Moulding, firma MOCAP odpowiedziała na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości produkty maskujące w niskiej cenie i opracowała pełną linię zatyczek i nakładek powstałych poprzez formowanie wtryskowe.W 2000 roku MOCAP z powodzeniem otworzył oddział Cleartec Packaging, który nadal się rozwija, aby sprostać wymaganiom rynku opakowań. Priorytetem firmy MOCAP jest obsługa klientów i dostarczanie produktów najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach. MOCAP inwestuje w swoich pracowników i zakłady produkcyjne.
Z biegiem lat firma MOCAP się rozrosła, poszerzyła swoje możliwości oraz linie produktów, aby spełniać oczekiwania swoich cennych klientów. Nasze zakłady produkcyjne zlokalizowane na całym świecie korzystają tylko z najnowszych technologii: formowanie wtryskowe, prasowanie tłoczone, transferu, wytłaczania i dip moulding. Dostarczamy rozwiązania firmom z całego świata z naszych lokalizacji w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Azji, Europie i Wielkiej Brytanii. Nasza najnowsza fabryka w Zhongshan w Chinach jest w 100% naszą własnością. Firma posiada własny sklep z narzędziami i formami, co pozwala nam oferować bardzo konkurencyjne ceny produktów.

Zakład Produkcyjny, Sheffield, Anglia Światowa kwatera główna, Park Hills, MO USA Zakład produkcyjno-magazynowy, Farmington, MO USA Biuro sprzedaży i zakład produkcyjny, Zhongshan, Chiny Biuro sprzedaży, Monterrey, Meksyk Zakład Produkcyjny, Telford, Anglia


Zakład Produkcyjny, Sheffield, Anglia
Światowa kwatera główna, Park Hills, MO USA
Zakład produkcyjno-magazynowy, Farmington, MO USA
Biuro sprzedaży i zakład produkcyjny, Zhongshan, Chiny
Biuro sprzedaży, Monterrey, Meksyk
Zakład Produkcyjny, Telford, Anglia


Dzięki naszym klientom MOCAP rozwinął swoją działalność znacznie szybciej niż nasza konkurencja.Wiodący producenci na całym świecie wybierają MOCAP dla swoich plastikowych i gumowych rozwiązań ze względu na:

  • Naszą gamę produktów PVC oraz gumowch, które cechują się wysoką jakością
  • Mamy bardzo duże doświadczenie w technologii PVC Dip Moulding.MOCAP posiada ponad 80 lat doświadczenia w technologii Dip Moulding - więcej niż jakikolwiek inny producent w branży!
  • Produkujemy wyroby w szerokiej gamie materiałów, takich jak: PVC, polietylen, polipropylen, gumy i innych
  • Nasze zakłady produkcyjne posiadają certyfikat ISO 9001
  • Zakłady produkcyjne MOCAP wykorzystują tylko najnowsze technologie formowania wtryskowego, prasowania, transferu, wytłaczania i PVC Dip Moulding
  • Inwestujemy w naszych pracowników, by móc Państwu zaoferować najbardziej doświadczonych pracowników sprzedaży, inżynierii i produkcji w branży
  • Firma MOCAP starannie wybrała różne lokalizacje na zakłady produkcyjne na całym świecie, aby oferować Państwu lepszy i szybszy serwis niż ktokolwiek inny
  • Nasz Dział Obsługi klienta jest po prostu najlepszy w branży!

Jako jeden z największych producentów produktów z plastiku i gumy na świecie, możemy zaoferować Państwu rozwiązania ochroniające Wasze produkty, komponenty maskujące, inne komponenty lub rozwiązania niestandardowe.

 


© 2024 MOCAP. All Rights Reserved.