Materiały

 +48 22 397 15 80
 

Materiały

MOCAP produkuje produkty przy użyciu najlepszych dostępnych materiałów i najbardziej odpowiednich dla nakładki, zatyczki, uchwyty, maskowanie i produkty ochronne , których potrzebujesz. Na tej stronie mogą Państwo wybrać produkt MOCAP w oparciu o materiał, z którego jest wykonany.

Nakładki gumowe i plastikowe, Plastikowe zatyczki na rury z gwintem i rur okrągłych plastikowe nakładki i zatyczki
Chociaż większość plastikowych zaślepek i zatyczek z tworzywa sztucznego są wykonane z polietylenu o małej gęstości (LDPE) firmy MOCAP, nasze możliwości obejmują formowanie wtryskowe z tworzywa sztucznego z polipropylenu (PP), polietylenu o wysokiej gęstości (HDPE), nylonu, elastomerów termoplastycznych (TPE) i praktycznie każdej żywicy termoplastycznej
Maskujące nakładki z gumy EPDM,Wytłaczane gumowe nakładki i zatyczki gumowe nakładki, zatyczki i rury
Nasze grupy standardowych gumowych wyrobów są oparte na silikonie oraz EPDM wytwarzanych w procesie formowania i wytłaczania. Nasze możliwości w produkcji wyrobów z gumy obejmują formowanie szerokiego zakresu wyrobów z kauczuku termoutwardzalnego, w tym EPDM, Neoprenu, Nitrylu, SBR i silikonu .

Nakładki, Zatyczki elastyczne nakładki PVC, zatyczki, uchwyty i osłonki
Oferujemy szeroką gamę nakładek, zatyczek i uchwytów wykonanych z elastycznego tworzywa sztucznego (PVC). Posiadamy na stanie liczne materiały PVC najczęściej stosowane do produkcji elastycznych nakładek, uchwytów i produktów do maskujących. Jeśli Państwa produkt lub projekt wymaga specjalnego koloru, twardości lub faktury, służymy pomocą PROD_ALIAS_01.
Papierowe nakładki i zatyczki,Papierowe maskujące nakładki i zatyczki,Ochronne papierowe nakładki i zatyczki Papierowe zaślepki
Nasze papierowe nakładki i zatyczki, w tym nakładki proste i zatyczki stożkowe są produkowane przy użyciu trwałego ale elastycznego papieru naturalnego. Papier jest przyjazny dla środowiska, podlega recyklingowi i może być używany w temp. do 400°F(204°C)

Taśma samospajalna,Flexible Rubber Tubes wytłaczany kauczuk silikonowy
Używamy najwyższej jakości mieszanek silikonowych do produkcji naszych wytłaczanych wyrobów z gumy silikonowej, w tym węże silikonowe i samozespalającą silikonowa taśmę X-Treme
, wytłaczany plastik
MOCAP produkuje pełną linię wytłaczanych plastikowych tub w glikolu politereftalanu etylenu ( PETG ) powszechnie używanego do pakowania produktów w unikalny, wysoce widoczny sposób.

© 2024 MOCAP. All Rights Reserved.