Obsługiwane rynki

 +48 22 397 15 80
 

Obsługiwane rynki

MOCAP produkuje szeroką gamę produktów ochronnych, maskujących i wykończeniowych używanych przez praktycznie każdy przemysłTen obszar naszej strony internetowej przedstawia kilka głównych rynków, które obsługujemy. Przeglądając te strony zrozumieją Państwo, co MOCAP może Wam zaoferować.

Skontaktuj się z przedstawicielem MOCAP w celu uzyskania szybkiej, uprzejmej pomocy przy wyborze odpowiedniego produktu bądź materiału dla Swojej aplikacji.

Caps, Plugs, Grips and More for Automotive Samochodowy
MOCAP produkuje i posiada w magazynie wiele nakładek, zatyczek, taśm, rur i siatek używanych przez producentów samochodów, dostawców i dystrybutorów.

MOCAP ułatwia Państwu wybór produktów oferując więcej stylów i materiałów z wtyczki i nakładki dostępne w wielu stylach i wykonane z róńnych materiałów .
Od nakładek i zatyczek maskujących , zatyczek i nakładek zabezbieczających gwint, plastikowych nakładek zabezpieczających otwór , a następnie zatyczek zamykających otowory w blasze}.

Caps, Plugs, Masking for Paint and Coating Powlekanie, Sprejowanie & Wykańczenie
MOCAP produkuje i posiada w magazynie wiele produktów Maskujące nakładki, zatyczki oraz taśmy używanych przez profesjonalistów zajmujących się malowaniem, sprejowaniem, powlekaniem i wykańczaniem
Nakładki i zaślepki LDPE . Nasza oferta zawiera niedrogie, jednorazowe produkty maskujące mające zastosowanie w ogólnych czynnościach malarskich, obejmujących suszenie powietrzem do temperatury 175°F(79°C) .

Normy Elastyczne wyroby PVC firmy MOCAP są odpowiednie dla procesów wykonywanych w temperaturze do 212°F(100°C) .

Wyroby z PVC dla wysokich temperatur lub produkty z gumy EPDM są idealne do malowania, wykończenia ( w tym powlekanie powłoką elektrostatyczną)
obejmujące temperatury do 446°F(230°C)

.Zatyczki i nakładki wykonane z silikonu są najlepszym wyborem dla procesów wymagających temperatur takich, jak 600°F(316°C) .

Plugs, Caps and Other for Medical Medyczny
MOCAP produkuje szeroki wachlarz wyrobów ochronnych: nakładek, zatyczek i produktów maskujących używanych w przemyśle medycznym.

Wybór odpowiedniego produktu dla Państwa aplikacji jest łatwy ponieważ MOCAP oferuje produkty w wielu formatach i wykonane z różnych materiałów. Od nakładek i zatyczek maskujących, do nakładek i zatyczek na gwint, zatyczek do otworów w blasze, nakładek zabezpieczających zdejmowanych poprzez zerwanie zabezpieczenia, MOCAP posiada produkty plastikowe, gumowe lub wykonane z elastycznego PVC, które są odpowiednie dla bardzo wielu aplikacji.Plastic and Rubber Caps and Plugs for Appliance Urządzenia
MOCAP produkuje szeroki wachlarz nakładek, zatyczek, taśm, rur i siatek używanych przez producentów urządzeń, dostawców i dystrybutorów części .
MOCAP ułatwia wybór elementów, których Państwo potrzebują, oferując więcej nakładki, zatyczki oraz komponenty w wielu rodzajach i wykonane z różnych materiałów .
Od nakładek i zatyczek , zaślepki i nakładek na gwint , do zaślepek dziur w blasze i nakładek zabezpieczających usuwanych poprzez oderwanie jednego z elementów. .


Plastic and Caps, Plugs, Tapes for Electronics Elektroniczny
MOCAP oferuje szeroką gamę nakładek, zatyczek i produktów ochronnych do użytku w przemyśle elektronicznym.

Od zatyczek, nakładek i taśm nadających się do procesów wykonywanych w wysokiej temperaturze GROUP_ALIAS_01 taśmy do Zaślepki do otworów plastikowych nakładek zabezpieczających, które mogą zostać usunięte poprzez zerwanie jednego z elementów Zrywalna nakładka ochronna z uchwytem, do niestandardowych komponentów - MOCAP może dostarczyć Państwu produkty plastikowe, gumowe lub wykonane z elastycznego PVC.

Plastic Plugs and Caps for HVAC HVAC - Ogrzewanie, Wentylacja, Klimatyzacja
MOCAP oferuje szeroką gamę nakładek i zatyczek do użytku w branży HVAC. Łatwo wybrać elementy, których Państwo potrzebują, ponieważ MOCAP oferuje wspomniane nakładki i zatyczki w wielu formatach i wykonane z różnych więcej stylów i materiałów. Znajdą tu Państwo zatyczki do otworów w blasze }} i te oferujące zabezpieczenie przed otwarciem Zrywalna nakładka ochronna z uchwytem, nakładki oraz zatyczki maskujące, nakładki i zatyczki na gwint, oraz inne, wykonane z plastiku, gumy lub elastycznego PVC.


© 2024 MOCAP. All Rights Reserved.