Nakładki

 +48 22 397 15 80
 

Nakładki


Nakładki do rur z gwintem i bez gwintu

Nakladki

Jedynie MOCAP produkuje wiele rodzajów nakładek wykonanych z tworzyw sztucznych w technologii formowania wtryskowego, tych wykonanych z PVC w technologii Dip Moulding w celu zapewnienia Państwu możliwości ochrony produktu , jego wykończenia i maskowania . Oferujemy nakładki z LDPE formowane wtryskowo, z PVC ( standardowe oraz te z materialu wytrzymującego wyższe temp.) wyprodukowane w technologii Dip Moulding, silikonowe oraz gumowe.
MOCAP oferuje niedrogie produkty wysokiej jakości by sprostać Państwa wymaganiom. Użyj nakładki firmy MOCAP by ochronić swój product podczas montażu, obróbki, bądź wysyłki. Zastosuj nakładkę MOCAP by dopełnić wykończenie Państwa produktu. Użyj niedrogich produktów firmy w celu ochrony produktów przed zanieczyszczeniem.

Nakładki firmy MOCAP z polietylenu formowane wtryskowo sę dostępne w setkach rozmiarów, kształtów i wzorów z tworzywa sztucznego (LDPE). Wszystkie są dostępne i gotowe do wysyłki .

Nakładki z elastycznego PVC
Technologia PVC dip moulding umożliwia określenie długości, grubości ścian, koloru, faktury powierzchni i twardości produktu bez dodatkowych kosztów oprzyrządowania . Wiele rozmiarów jest dostępnych i gotowych do wysyłki .

Nakładki z gumy
MOCAP oferuje szeroki zakres nakładek z gumy EPDM i kauczuku silikonowego w celu maskowania elementów podczas procesu malowania, malowania proszkowego oraz malowania natryskowego. Wiele rozmiarów jest dostępnych i gotowych do wysyłki .

Whatever the application, MOCAP has the cap that fits.

   © 2024 MOCAP. All Rights Reserved.