Ochronne nakładki, zatyczki, uchwyty, siatki

 +48 22 397 15 80
 

Ochronne nakładki, zatyczki, uchwyty, siatki

MOCAP produkuje wiele typów nakładek, zaślepek, uchwytów oraz osłonek wykonanych z PVC w technice dip mouldning bądź formowanego wtryskowo plastiku z tworzywa sztucznego dla wszystkich potrzeb związanych z ochroną produktów. Począwszy od formowanych wtryskowo polietylenowych nakładek i zatyczek do tych wykonanych z PVC w technologii dip moulding, czyli nakladek, zatyczek, uchwytów, nakladek płaskich, narożnych. MOCAP oferuje produkty o niskich cenach , które spełniają wymagania dotyczące ochrony produktu.


MOCAP - Nakladki


Proces formowania PVC w technice Dip Moulding umożliwia określenie długości, grubości ścian, materiału, koloru, faktury i twardości produktu bez dodatkowych opłat za narzędzia.

MOCAP oferuje również setki rozmiarów, kształtów i wzorów plastikowych zaślepek i nakładek z polietylenu i gotowych do wysyłki .MOCAP - Siatki ochronne


Siatka ochronna firmy MOCAP przechowywana jest na rolkach o rozmiarach odpowiadających rozmiarom od 6,4 mm do 304,8 mm (1/4 "do 12").

MOCAP - Wielokolorowe taśmy silikonowe samospajalne


Silikonowa taśma X-Treme to samozespalająca taśma, która nie stopi się w temperaturze do 500°F(260°C) , pozostaje elastyczna w temp. Do 500°F(260°C) -80°F(-62°C) i może izolować do 8000V.
Jeśli nasze standardowe nakładki, zatyczki i uchwyty nie zaspokoją Państwa potrzeb, proszę pozwolić by nasz dział inżynieryjny zaprojektował dla Państwa indywidualne rozwiązanie.© 2024 MOCAP. All Rights Reserved.