Zatyczki

+48 22 397 15 80
Kup teraz!

Zatyczki


Zatyczki plastikowe i gumowe

Zatyczki

Firma MOCAP wytwarza wiele typów zatyczek: formowanych w technice dip moulding, plastikowych powstłych w procesie formowania wtryskowego oraz gumowych dla Państwa produktu w celu jego ochrony, wykończenia czy też maskowania. Oferujemy zatyczki stożkowe wykonane z LDPE, zatyczki do zabezpieczania otworów w blasze, zatyczki wciskane do wykończenia rur oraz maskujące zatyczki z EPDM bądź silikonowe odpowiednie do procesów w wysokiej temperaturze. MOCAP posiada produkty wysokiej jakości w celu zaspokojenia Państwa potrzeb.

Zatyczki polietylenowe wyprodukowane w procesie formowania wtryskowego

MOCAP oferuje setki rozmiarów, kształtów i wzorów z plastikowych zatyczek wykonanych z ( LDPE), które są dostępne i gotowe do wysyłki .
Zatyczki z PVC wyprodukowane w technologii dip moulding
MOCAP zatyczki wykonane ze standardowego, elastycznego materiału PVC, które są idealne do ochrony produktu bądź podczas transportu. Dostępne są także w wersji z materiału nadającego sie do użycia w wysokiej temperaturze..

Zatyczki gumowe
MOCAP oferuje szeroki zakres zatyczek z gumy EPDM i silikonu idealnych do zabezpieczania produktu podczas procesów malowania, sprejowania.W skład oferty wchodzą zatyczki stożkowe, zatyczki z uchwytem, zatyczki z kołnierzem. Wiele rozmiarów jest dostępnych w magazynie i jest gotowych do wysyłki .

Use a MOCAP plug for product protection during assembly, conversion, or shipping. Try a low cost MOCAP plug to mask against debris, painting, spraying or powder coating. Add a finished quality appearance to the sheet metal or tubing component of your product with a MOCAP plug.
© MOCAP
© 2020 MOCAP. All Rights Reserved.