Zatyczki

 +48 22 397 15 80
 

Zatyczki


Zatyczki plastikowe i gumowe

Zatyczki

Firma MOCAP wytwarza wiele typów zatyczek: formowanych w technice dip moulding, plastikowych powstałych w procesie formowania wtryskowego oraz gumowych dla Państwa produktu w celu jego ochrony, wykończenia czy też maskowania. Oferujemy zatyczki stożkowe wykonane z LDPE, zatyczki do zabezpieczania otworów w blasze, zatyczki wciskane do wykończenia rur oraz maskujące zatyczki z EPDM bądź silikonowe odpowiednie do procesów w wysokiej temperaturze. MOCAP posiada produkty wysokiej jakości w celu zaspokojenia Państwa potrzeb.

Zatyczki polietylenowe wyprodukowane w procesie formowania wtryskowego

MOCAP oferuje setki rozmiarów, kształtów i wzorów z plastikowych zatyczek wykonanych z ( LDPE), które są dostępne i gotowe do wysyłki .
Zatyczki z PVC wyprodukowane w technologii dip moulding
MOCAP zatyczki wykonane ze standardowego, elastycznego materiału PVC, które są idealne do ochrony produktu bądź podczas transportu. Dostępne są także w wersji z materiału nadającego sie do użycia w wysokiej temperaturze..

Zatyczki gumowe
MOCAP oferuje szeroki zakres zatyczek z gumy EPDM i silikonu idealnych do zabezpieczania produktu podczas procesów malowania, sprejowania.W skład oferty wchodzą zatyczki stożkowe, zatyczki z uchwytem, zatyczki z kołnierzem. Wiele rozmiarów jest dostępnych w magazynie i jest gotowych do wysyłki .

Zastosuj zatyczki MOCAP do ochrony produktu podczas montażu, przeróbki lub wysyłki. Wypróbuj tanie zatyczki MOCAP do zbezpieczenia produktu przed zanieczyszczeniami, podczas malowania, natryskiwania lub malowania proszkowego. Dodaj jakościowe wykończenie produktuy z blachy lub rury naszymi zatyczkami MOCAP .
© 2024 MOCAP. All Rights Reserved.