Nakładki i zatyczki silikonowe

 +48 22 397 15 80
 

Nakładki i zatyczki silikonowe

MOCAP - Nakładki i zatyczki silikonowe

Produkty maskujące z gumy silikonowej -- Produkty pokrewne

korki z silikonu

Gumowe zatyczki z kołnierzem

Maskujące zatyczki silikonowe

Zaślepka silikonowa

Gumowa zatyczka stożkowa pustaNakładki i zatyczki silikonowe

Silikonowe nakładki i zatyczki firmy MOCAP są naszą odpowiedzią na Państwa zapotrzebowanie na produkty maskujące wysokiej jakości. Nasze nakładki i zatyczki są dostępne w wielu rozmiarach by mogły być użyte w specyficznych aplikacjach. Flexible silicone rubber elastyczny materiał z którego wykonane są te produkty pozwala na szczelne zabezpieczenie elementów podczas malowania, powlekania czy też malowania elektroforetycznego (E-Coating). . Specjalny odporny na wysokie temperatury materiał jest wytrzymały w temperaturze do 600°F(316°C).

Silikonowe nakładki i zatyczki są idealne do użycia w procesie malowania proszkowego, powlekania elektroforetycznego i procesu chromowania.Nakładki i zatyczki z gumy silikonowej są idealne dla gwintowanych i niegwintowanych aplikacji maskujących i nadają sie do ponownego użycia.

⁃ Zapoznaj się z MOCAP's EPDM Rubber Masking Products bądź High-Temp Vinyl Masking Products.


Linia produktów maskujących firmy MOCAP zawiera nakładki i zatyczki wykonane z gumy silikonowej bądź materiału EPDM, oraz te z PVC dla wysokich temperature. Produkty są dostępne w wielu rozmiarach i gotowe do natychmiastowej wysyłki.

Silikonowe nakładki i zatyczki są dotępne są w wielu rozmiarach i gotowe do natychmiastowej wysyłki.

Większość rozmiarów jest dostępna w mniejszych opakowaniach Mini-Pak

© 2024 MOCAP. All Rights Reserved.