Nakładki i zatyczki z gumy EPDM

 +48 22 397 15 80
 

Nakładki i zatyczki z gumy EPDM

MOCAP - Nakładki i zatyczki z gumy EPDM

Produkty z gumy EPDM odpornej na wysokie temperatury -- Produkty pokrewne

Maskujące nakładki z gumy EPDM

Zatyczka EPDM do malowania proszkowego

Usuwalne zatyczki z EPDM do maskowania

Stożkowa zaślepka z EPDMNakładki i zatyczki z gumy EPDM

Nakładki i zatyczki z gumy EPDM firmy MOCAPwysokowydajnym produktem o dobrej jakości i niskiej cenie służącym do maskowania elementów. Elastyczny materiał EPDM pozwala by nasze nakładki I zatyczki to szczelnie przylegały do różnych kształtów w procesie malowania, powlekania czy też malowania elektroforetycznego (E-Coating). Nakładki i zatyczki z materiału EPDM firmy MOCAP są dostępne w dziesiątkach rozmiarów aby można je zastosować w wielu aplikacjach. Te specjalne nakładki i zatyczki wykonane z materiału EPDM są odporne na procesy chemiczne i mogą byś używane w temperaturze do 300°F(149°C). Materiał EPDM może być ponownie używany w wielu aplikacjach.


Potrzebują Państwo produktów maskujących funkcjonujących w temperaturze powyżej 600°F(316°C) ?
⁃ Zapoznaj się z MOCAP's Silicone Rubber Caps and Plugs.

Potrzebują Państwo produktów maskujących funkcjonujących w temperaturze do 446°F(230°C)?
⁃ Zapoznaj się z MOCAP's High Temperature Vinyl Caps and Plugs.


Nakładki i zatyczki z gumy EPDM firmy MOCAP są dostępne w wielu rozmiarach by mogły być użyte w specyficznych aplikacjach.
Linia produktów maskujących firmy MOCAP zawiera nakładki i zatyczki z gumy EPDM. Wiele naszych nakładek i zatyczek wykonanych z materiału odpornego na wysokie temperatury jest dostępnych do natychmiastowej wysyłki. Zapraszamy na Full listing of all our masking products by zapoznać się z innymi naszymi produktami maskującymi.

Większość nakładek i zatyczek z gumy EPDM jest dostępna jako Mini-Pak jeśli potrzebują Państwo ilości mniejszych niż nasze standardowe opakowanie

MOCAP produkuje nakładki i zatyczki z gumy EPDM w wielu kształtach i rozmiarach, które są dostępne do natychmiastowej wysyłki.

© 2024 MOCAP. All Rights Reserved.